Nazwa konta:
Hasło:
Domena:
Nowe logowanie*
Zaloguj
Dotychczasowe logowanie**

*NOWE LOGOWANIE - dzięki centralnemu logowaniu będziesz mieć łatwiejszy dostęp do innych serwisów wymagających logowania, np. e-learningu; dopóki nie zamkniesz okna przeglądarki będziesz cały czas zalogowany/a i nie będziesz musiał(a) ponownie wpisywać swojego adresu e-mail i hasła.

**DOTYCHCZASOWE LOGOWANIE - w przypadku problemów z centralnym logowaniem możesz skorzystać z dotychczasowego sposobu logowania do Wirtualnej Uczelni. Ponieważ niedługo nie będzie on dostępny, prosimy o skontaktowanie się z nami w celu naprawienia uprawnień (helpdesk@swps.edu.pl).

W naszych witrynach SWPS stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług, szczegóły na stronie: Polityka prywatności Korzystanie z naszych witryn bez zmiany ustawień w przeglądarce dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Od 20 sierpnia odbieraj pocztę swps przez google: przejdź do NOWEJ POCZTY

dowiedz się więcej:

banner_google_help.JPG

Archiwum poczty swps z wiadomościami przesyłanymi do 19 sierpnia 2013 r. znajdziesz na dotychczasowym serwerze: przejdź do archiwum poczty swpsWitamy w Wirtualnej Uczelni Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej.

Logowanie do WU wymaga użycia adresu e-mail i hasła do uczelnianej poczty, przy czym adres e-mail można albo rozdzielić na dwie części, wpisując nazwę użytkownika (login) powyżej hasła i wybierając domenę w okienku poniżej hasła, albo wpisać w całości w górnym okienku, ignorując wybór domeny w okienku poniżej hasła.


Wirtualna Uczelnia służy wszystkim studentom i pracownikom SWPS zapewniając stały dostęp do informacji powszechnych oraz spersonalizowanych.


Informacje dla studentów
Korzystaj z Wirtualnej Uczelni, aby sprawdzać swój plan zajęć, oceny i przebieg studiów czy dane finansowe. Sprawdź przydatne informacje o studiach i o zapisach na zajęcia.


Informacje dla wykładowców i pracowników
Zapraszamy do korzystania z Wirtualnej Uczelni: znajdą tu Państwo plan zajęć, listy studentów, wzory dokumentów, potrzebne informacje. Loginem do konta w Wirtualnej Uczelni jest adres e-mail oraz hasło do konta pocztowego SWPS (domena swps.edu.pl)


ZAPRASZAMY !

 

Wirtualna Uczelnia 2006-2009